Streetview Akkerstraat 30 Amsterdam

Akkerstraat 30, 1097 XM Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Akkerstraat 30 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 111 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Akkerstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerstraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2
CO₂-emissie
4819.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3075 Inwoners
1860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1954 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Betondorp
18% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Locatie van Akkerstraat 30

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Akkerstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerstraat 30?

De prijsindicatie voor Akkerstraat 30 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Betondorp is €452.000. Dat komt neer op circa €6.954 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerstraat 30 zich tot de wijk Betondorp?

Akkerstraat 30 is een woonhuis van 65 m² in de wijk Betondorp. De buurt telt 1.954 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerstraat 30?

Akkerstraat 30 is een woonhuis in Betondorp, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Akkerstraat 30 vergeleken met de buurt?

Akkerstraat 30 heeft 65 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Betondorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerstraat 30 en wat betekent dat?

Akkerstraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-01-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4819.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerstraat 30?

Akkerstraat 30 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Betondorp?

De wijk Betondorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Betondorp?

Vanuit Akkerstraat 30 in Betondorp bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.