Streetview Dulongstraat 75 1 Amsterdam

Dulongstraat 75 1, 1097 RX Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1952 Label E

Dulongstraat 75 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dulongstraat 75 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dulongstraat 75 1

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1820 Inwoners
875 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
883 Woningvoorraad
€565.000 Gem. woningwaarde De Wetbuurt
37% Koopwoningen
6.630 Inwoners per km²

Locatie van Dulongstraat 75 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dulongstraat 75 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Dulongstraat 75 1?

De gemiddelde woningwaarde in De Wetbuurt is €565.000. Dat komt neer op circa €14.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dulongstraat 75 1 zich tot de wijk De Wetbuurt?

Dulongstraat 75 1 is een appartement van 38 m² in de wijk De Wetbuurt. De buurt telt 883 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.630 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dulongstraat 75 1?

Dulongstraat 75 1 is een appartement in De Wetbuurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dulongstraat 75 1 vergeleken met de buurt?

Dulongstraat 75 1 heeft 38 m² woonoppervlakte. In De Wetbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dulongstraat 75 1 en wat betekent dat?

Dulongstraat 75 1 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in De Wetbuurt?

De wijk De Wetbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wetbuurt?

Vanuit Dulongstraat 75 1 in De Wetbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Wetbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dulongstraat 75 1: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.