Benedenwoning (appartement) Senefelderstraat 13 H Amsterdam

Senefelderstraat 13 H, 1097 CW Amsterdam

104 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Senefelderstraat 13 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€840.000 tot €940.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Senefelderstraat 13 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Senefelderstraat 13 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.86 kg/m²

Tuin
Ja (41.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2155 Inwoners
1065 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1016 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Don Bosco
44% Koopwoningen
13.739 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Senefelderstraat 13 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Senefelderstraat 13 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Senefelderstraat 13 H?

De prijsindicatie voor Senefelderstraat 13 H ligt rond €840.000 tot €940.000. De gemiddelde woningwaarde in Don Bosco is €667.000. Dat komt neer op circa €6.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Senefelderstraat 13 H zich tot de wijk Don Bosco?

Senefelderstraat 13 H is een benedenwoning (appartement) van 104 m² in de wijk Don Bosco. De buurt telt 1.016 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.739 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Senefelderstraat 13 H?

Senefelderstraat 13 H is een benedenwoning (appartement) in Don Bosco, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Senefelderstraat 13 H vergeleken met de buurt?

Senefelderstraat 13 H heeft 104 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Don Bosco ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Senefelderstraat 13 H en wat betekent dat?

Senefelderstraat 13 H heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Senefelderstraat 13 H?

Senefelderstraat 13 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Don Bosco?

De wijk Don Bosco in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Don Bosco?

Vanuit Senefelderstraat 13 H in Don Bosco bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.