Portiekflat Soembawastraat 98 Amsterdam

Soembawastraat 98, 1095 XE Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Soembawastraat 98 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
196 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Soembawastraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soembawastraat 98

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
80.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.86 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5610 Inwoners
3125 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2992 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Makassarpleinbuurt
19% Koopwoningen
21.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soembawastraat 98

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Soembawastraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Soembawastraat 98?

De prijsindicatie voor Soembawastraat 98 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Makassarpleinbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €6.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soembawastraat 98 zich tot de wijk Makassarpleinbuurt?

Soembawastraat 98 is een portiekflat van 66 m² in de wijk Makassarpleinbuurt. De buurt telt 2.992 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soembawastraat 98?

Soembawastraat 98 is een portiekflat in Makassarpleinbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Soembawastraat 98 vergeleken met de buurt?

Soembawastraat 98 heeft 66 m² woonoppervlakte en 196 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Makassarpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soembawastraat 98 en wat betekent dat?

Soembawastraat 98 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 53.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soembawastraat 98?

Soembawastraat 98 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Makassarpleinbuurt?

De wijk Makassarpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Makassarpleinbuurt?

Vanuit Soembawastraat 98 in Makassarpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.