Bungalow, vrijstaande woning Roepie Kruizestraat 4 Amsterdam

Roepie Kruizestraat 4, 1095 MC Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1970 3 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Roepie Kruizestraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m², een perceel van 132 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
53 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Roepie Kruizestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roepie Kruizestraat 4

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4595 Inwoners
2565 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2521 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Sportheldenbuurt
26% Koopwoningen
15.810 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roepie Kruizestraat 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Roepie Kruizestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Roepie Kruizestraat 4?

De prijsindicatie voor Roepie Kruizestraat 4 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportheldenbuurt is €465.000. Dat komt neer op circa €8.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roepie Kruizestraat 4 zich tot de wijk Sportheldenbuurt?

Roepie Kruizestraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning van 53 m² in de wijk Sportheldenbuurt. De buurt telt 2.521 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roepie Kruizestraat 4?

Roepie Kruizestraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning in Sportheldenbuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Roepie Kruizestraat 4 vergeleken met de buurt?

Roepie Kruizestraat 4 heeft 53 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Sportheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roepie Kruizestraat 4 en wat betekent dat?

Roepie Kruizestraat 4 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Roepie Kruizestraat 4?

Roepie Kruizestraat 4 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sportheldenbuurt?

De wijk Sportheldenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sportheldenbuurt?

Vanuit Roepie Kruizestraat 4 in Sportheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.