Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Inhoud
- 100 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Aan water
Kea Boumanstraat 120 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kea Boumanstraat 120 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
5.1 kmOp de bovenste verdieping met dakterras!! OPEN HALF UUR op dinsdag 29 april van 13.00-13.30 uur!!! Heerlijk appartement in karakteristiek pand met…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kea Boumanstraat 120 D ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportheldenbuurt is €465.000. Dat komt neer op circa €15.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKea Boumanstraat 120 D is een bovenwoning (appartement) van 31 m² in de wijk Sportheldenbuurt. De buurt telt 2.521 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.810 inwoners per km².
Kea Boumanstraat 120 D is een bovenwoning (appartement) in Sportheldenbuurt, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kea Boumanstraat 120 D heeft 31 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Sportheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kea Boumanstraat 120 D heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Kea Boumanstraat 120 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Sportheldenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Kea Boumanstraat 120 D in Sportheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kea Boumanstraat 120 D: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.8 km.