Streetview Sumatrastraat 340 Amsterdam

Sumatrastraat 340, 1095 HV Amsterdam

65 m² Bouwjaar 2021 Label A++++

Sumatrastraat 340 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €500.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
65 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 340

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrastraat 340

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
61.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
121.8%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3755 Inwoners
1920 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1851 Woningvoorraad
€500.000 Gem. woningwaarde Sumatraplantsoenbuurt
24% Koopwoningen
27.146 Inwoners per km²

Locatie van Sumatrastraat 340

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sumatrastraat 340

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrastraat 340?

De gemiddelde woningwaarde in Sumatraplantsoenbuurt is €500.000. Dat komt neer op circa €7.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrastraat 340 zich tot de wijk Sumatraplantsoenbuurt?

Sumatrastraat 340 is een appartement van 65 m² in de wijk Sumatraplantsoenbuurt. De buurt telt 1.851 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrastraat 340?

Sumatrastraat 340 is een appartement in Sumatraplantsoenbuurt, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sumatrastraat 340 vergeleken met de buurt?

Sumatrastraat 340 heeft 65 m² woonoppervlakte. In Sumatraplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €500.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrastraat 340 en wat betekent dat?

Sumatrastraat 340 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2031-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -4.22 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sumatraplantsoenbuurt?

De wijk Sumatraplantsoenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €500.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sumatraplantsoenbuurt?

Vanuit Sumatrastraat 340 in Sumatraplantsoenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sumatraplantsoenbuurt?