Bovenwoning (appartement) Javastraat 156 3 Amsterdam

Javastraat 156 3, 1095 CL Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Javastraat 156 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Javastraat 156 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javastraat 156 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
95.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.31 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5610 Inwoners
3125 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2992 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Makassarpleinbuurt
19% Koopwoningen
21.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Javastraat 156 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Javastraat 156 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Javastraat 156 3?

De prijsindicatie voor Javastraat 156 3 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Makassarpleinbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €9.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javastraat 156 3 zich tot de wijk Makassarpleinbuurt?

Javastraat 156 3 is een bovenwoning (appartement) van 48 m² in de wijk Makassarpleinbuurt. De buurt telt 2.992 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javastraat 156 3?

Javastraat 156 3 is een bovenwoning (appartement) in Makassarpleinbuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javastraat 156 3 vergeleken met de buurt?

Javastraat 156 3 heeft 48 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Makassarpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javastraat 156 3 en wat betekent dat?

Javastraat 156 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javastraat 156 3?

Javastraat 156 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Makassarpleinbuurt?

De wijk Makassarpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Makassarpleinbuurt?