Bovenwoning (appartement) Javaplein 33 4 Amsterdam

Javaplein 33 4, 1095 CJ Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1912 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Javaplein 33 4 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
156 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Javaplein 33 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javaplein 33 4

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5610 Inwoners
3125 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2992 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Makassarpleinbuurt
19% Koopwoningen
21.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Javaplein 33 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Javaplein 33 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Javaplein 33 4?

De prijsindicatie voor Javaplein 33 4 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Makassarpleinbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €9.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javaplein 33 4 zich tot de wijk Makassarpleinbuurt?

Javaplein 33 4 is een bovenwoning (appartement) van 49 m² in de wijk Makassarpleinbuurt. De buurt telt 2.992 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javaplein 33 4?

Javaplein 33 4 is een bovenwoning (appartement) in Makassarpleinbuurt, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javaplein 33 4 vergeleken met de buurt?

Javaplein 33 4 heeft 49 m² woonoppervlakte en 156 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Makassarpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javaplein 33 4 en wat betekent dat?

Javaplein 33 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-10-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javaplein 33 4?

Javaplein 33 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Makassarpleinbuurt?

De wijk Makassarpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Makassarpleinbuurt?

Vanuit Javaplein 33 4 in Makassarpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.