Streetview Molukkenstraat 479 Amsterdam

Molukkenstraat 479, 1095 BJ Amsterdam

42 m² Bouwjaar 1930 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Molukkenstraat 479 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €500.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
115 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molukkenstraat 479

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molukkenstraat 479

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3755 Inwoners
1920 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1851 Woningvoorraad
€500.000 Gem. woningwaarde Sumatraplantsoenbuurt
24% Koopwoningen
27.146 Inwoners per km²

Locatie van Molukkenstraat 479

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Molukkenstraat 479

Wat is de geschatte woningwaarde van Molukkenstraat 479?

De prijsindicatie voor Molukkenstraat 479 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Sumatraplantsoenbuurt is €500.000. Dat komt neer op circa €11.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molukkenstraat 479 zich tot de wijk Sumatraplantsoenbuurt?

Molukkenstraat 479 is een appartement van 42 m² in de wijk Sumatraplantsoenbuurt. De buurt telt 1.851 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molukkenstraat 479?

Molukkenstraat 479 is een appartement in Sumatraplantsoenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molukkenstraat 479 vergeleken met de buurt?

Molukkenstraat 479 heeft 42 m² woonoppervlakte en 115 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Sumatraplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €500.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molukkenstraat 479 en wat betekent dat?

Molukkenstraat 479 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Molukkenstraat 479?

Molukkenstraat 479 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sumatraplantsoenbuurt?

De wijk Sumatraplantsoenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €500.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sumatraplantsoenbuurt?

Vanuit Molukkenstraat 479 in Sumatraplantsoenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.