Bovenwoning Sumatrastraat 32 2 Amsterdam

Sumatrastraat 32 2, 1094 ND Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1903 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Sumatrastraat 32 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 32 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrastraat 32 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.32
CO₂-emissie
1823.28 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3920 Inwoners
2380 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Timorpleinbuurt-Noord
33% Koopwoningen
23.735 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sumatrastraat 32 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sumatrastraat 32 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrastraat 32 2?

De prijsindicatie voor Sumatrastraat 32 2 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Timorpleinbuurt-Noord is €494.000. Dat komt neer op circa €10.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrastraat 32 2 zich tot de wijk Timorpleinbuurt-Noord?

Sumatrastraat 32 2 is een bovenwoning van 45 m² in de wijk Timorpleinbuurt-Noord. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.735 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrastraat 32 2?

Sumatrastraat 32 2 is een bovenwoning in Timorpleinbuurt-Noord, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sumatrastraat 32 2 vergeleken met de buurt?

Sumatrastraat 32 2 heeft 45 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Timorpleinbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrastraat 32 2 en wat betekent dat?

Sumatrastraat 32 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1823.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sumatrastraat 32 2?

Sumatrastraat 32 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Timorpleinbuurt-Noord?

De wijk Timorpleinbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Timorpleinbuurt-Noord?