Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 62 m²
Sumatrastraat 155 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 155 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ambonpleinbuurt is €445.000. Dat komt neer op circa €7.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSumatrastraat 155 D is een appartement van 62 m² in de wijk Ambonpleinbuurt. De buurt telt 1.947 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.449 inwoners per km².
Sumatrastraat 155 D is een appartement in Ambonpleinbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sumatrastraat 155 D heeft 62 m² woonoppervlakte. In Ambonpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sumatrastraat 155 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Ambonpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Sumatrastraat 155 D in Ambonpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sumatrastraat 155 D: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Ambonpleinbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).