Tussenverdieping Eerste Atjehstraat 69 1 Amsterdam

Eerste Atjehstraat 69 1, 1094 KC Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1912 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Eerste Atjehstraat 69 1 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Eerste Atjehstraat 69 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Atjehstraat 69 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.42 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4490 Inwoners
2625 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2421 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Timorpleinbuurt-Zuid
28% Koopwoningen
30.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Atjehstraat 69 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Atjehstraat 69 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Atjehstraat 69 1?

De prijsindicatie voor Eerste Atjehstraat 69 1 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Timorpleinbuurt-Zuid is €480.000. Dat komt neer op circa €7.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Atjehstraat 69 1 zich tot de wijk Timorpleinbuurt-Zuid?

Eerste Atjehstraat 69 1 is een tussenverdieping van 66 m² in de wijk Timorpleinbuurt-Zuid. De buurt telt 2.421 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Atjehstraat 69 1?

Eerste Atjehstraat 69 1 is een tussenverdieping in Timorpleinbuurt-Zuid, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Atjehstraat 69 1 vergeleken met de buurt?

Eerste Atjehstraat 69 1 heeft 66 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Timorpleinbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Atjehstraat 69 1 en wat betekent dat?

Eerste Atjehstraat 69 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-02-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Atjehstraat 69 1?

Eerste Atjehstraat 69 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Timorpleinbuurt-Zuid?

De wijk Timorpleinbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Timorpleinbuurt-Zuid?