Benedenwoning (appartement) Bankastraat 34 H Amsterdam

Bankastraat 34 H, 1094 EE Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1902 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Bankastraat 34 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
254 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bankastraat 34 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankastraat 34 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.18 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3920 Inwoners
2380 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Timorpleinbuurt-Noord
33% Koopwoningen
23.735 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bankastraat 34 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bankastraat 34 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankastraat 34 H?

De prijsindicatie voor Bankastraat 34 H ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Timorpleinbuurt-Noord is €494.000. Dat komt neer op circa €6.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankastraat 34 H zich tot de wijk Timorpleinbuurt-Noord?

Bankastraat 34 H is een benedenwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Timorpleinbuurt-Noord. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.735 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankastraat 34 H?

Bankastraat 34 H is een benedenwoning (appartement) in Timorpleinbuurt-Noord, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bankastraat 34 H vergeleken met de buurt?

Bankastraat 34 H heeft 71 m² woonoppervlakte en 254 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Timorpleinbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankastraat 34 H en wat betekent dat?

Bankastraat 34 H heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bankastraat 34 H?

Bankastraat 34 H heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Timorpleinbuurt-Noord?

De wijk Timorpleinbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Timorpleinbuurt-Noord?