Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Inhoud
- 1848 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €415.000 tot €465.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Soendastraat 36 1 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Soendastraat 36 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
2.2 kmU HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 6 5 5 9 4 Ben jij op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt inrichten?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Soendastraat 36 1 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Timorpleinbuurt-Noord is €494.000. Dat komt neer op circa €7.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSoendastraat 36 1 is een portiekflat van 66 m² in de wijk Timorpleinbuurt-Noord. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.735 inwoners per km².
Soendastraat 36 1 is een portiekflat in Timorpleinbuurt-Noord, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Soendastraat 36 1 heeft 66 m² woonoppervlakte en 1848 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Timorpleinbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Soendastraat 36 1 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Soendastraat 36 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Timorpleinbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Soendastraat 36 1 in Timorpleinbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Soendastraat 36 1: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.