Bovenwoning (appartement) Van Swindendwarsstraat 99 Amsterdam

Van Swindendwarsstraat 99, 1093 XC Amsterdam

67 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Van Swindendwarsstraat 99 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Van Swindendwarsstraat 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Swindendwarsstraat 99

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.49 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3740 Inwoners
2295 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2120 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Zuid
22% Koopwoningen
21.490 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Swindendwarsstraat 99

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Swindendwarsstraat 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Swindendwarsstraat 99?

De prijsindicatie voor Van Swindendwarsstraat 99 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Zuid is €499.000. Dat komt neer op circa €7.448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Swindendwarsstraat 99 zich tot de wijk Dapperbuurt-Zuid?

Van Swindendwarsstraat 99 is een bovenwoning (appartement) van 67 m² in de wijk Dapperbuurt-Zuid. De buurt telt 2.120 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Swindendwarsstraat 99?

Van Swindendwarsstraat 99 is een bovenwoning (appartement) in Dapperbuurt-Zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Swindendwarsstraat 99 vergeleken met de buurt?

Van Swindendwarsstraat 99 heeft 67 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dapperbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Swindendwarsstraat 99 en wat betekent dat?

Van Swindendwarsstraat 99 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Swindendwarsstraat 99?

Van Swindendwarsstraat 99 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Zuid?

De wijk Dapperbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Zuid?