Streetview Pontanusstraat 266 Amsterdam

Pontanusstraat 266, 1093 SH Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1900 Label B

Pontanusstraat 266 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pontanusstraat 266

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pontanusstraat 266

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.09
CO₂-emissie
1890.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3740 Inwoners
2295 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2120 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Zuid
22% Koopwoningen
21.490 Inwoners per km²

Locatie van Pontanusstraat 266

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pontanusstraat 266

Wat is de geschatte woningwaarde van Pontanusstraat 266?

De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Zuid is €499.000. Dat komt neer op circa €11.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pontanusstraat 266 zich tot de wijk Dapperbuurt-Zuid?

Pontanusstraat 266 is een appartement van 45 m² in de wijk Dapperbuurt-Zuid. De buurt telt 2.120 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pontanusstraat 266?

Pontanusstraat 266 is een appartement in Dapperbuurt-Zuid, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pontanusstraat 266 vergeleken met de buurt?

Pontanusstraat 266 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Dapperbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pontanusstraat 266 en wat betekent dat?

Pontanusstraat 266 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-08-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1890.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Zuid?

De wijk Dapperbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Zuid?

Vanuit Pontanusstraat 266 in Dapperbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Zuid?