Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Inhoud
- 169 m³
- Kamers
- 2
Dulcie Septemberpad 59 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dulcie Septemberpad 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2.2 km- Beschikbaar voor senioren vanaf 55 jaar - Dit twee kamer appartement is gelegen op de vijfde verdieping van het woongebouw Oostpoort.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Oostpoort is €640.000. Dat komt neer op circa €9.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDulcie Septemberpad 59 is een galerijflat van 69 m² in de wijk Oostpoort. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.006 inwoners per km².
Dulcie Septemberpad 59 is een galerijflat in Oostpoort, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dulcie Septemberpad 59 heeft 69 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Oostpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dulcie Septemberpad 59 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Dulcie Septemberpad 59 heeft 2 kamers.
De wijk Oostpoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Dulcie Septemberpad 59 in Oostpoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dulcie Septemberpad 59: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.