Galerijflat Dulcie Septemberpad 15 Amsterdam

Dulcie Septemberpad 15, 1093 NK Amsterdam

50 m² Bouwjaar 2015 2 kamers Label A

Dulcie Septemberpad 15 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dulcie Septemberpad 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dulcie Septemberpad 15

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2005 Inwoners
995 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€640.000 Gem. woningwaarde Oostpoort
37% Koopwoningen
9.006 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dulcie Septemberpad 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dulcie Septemberpad 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Dulcie Septemberpad 15?

De prijsindicatie voor Dulcie Septemberpad 15 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostpoort is €640.000. Dat komt neer op circa €12.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dulcie Septemberpad 15 zich tot de wijk Oostpoort?

Dulcie Septemberpad 15 is een galerijflat van 50 m² in de wijk Oostpoort. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.006 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dulcie Septemberpad 15?

Dulcie Septemberpad 15 is een galerijflat in Oostpoort, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dulcie Septemberpad 15 vergeleken met de buurt?

Dulcie Septemberpad 15 heeft 50 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oostpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dulcie Septemberpad 15 en wat betekent dat?

Dulcie Septemberpad 15 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Dulcie Septemberpad 15?

Dulcie Septemberpad 15 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostpoort?

De wijk Oostpoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostpoort?

Vanuit Dulcie Septemberpad 15 in Oostpoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.