Hoekwoning Paradijsplein 8 Amsterdam

Paradijsplein 8, 1093 NJ Amsterdam

177 m² Bouwjaar 2017 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Paradijsplein 8 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 66 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
66 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.510.000 tot €1.760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Paradijsplein 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijsplein 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.69
CO₂-emissie
3770.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2005 Inwoners
995 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€640.000 Gem. woningwaarde Oostpoort
37% Koopwoningen
9.006 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paradijsplein 8

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Paradijsplein 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijsplein 8?

De prijsindicatie voor Paradijsplein 8 ligt rond €1.510.000 tot €1.760.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostpoort is €640.000. Dat komt neer op circa €3.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijsplein 8 zich tot de wijk Oostpoort?

Paradijsplein 8 is een hoekwoning van 177 m² in de wijk Oostpoort. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.006 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijsplein 8?

Paradijsplein 8 is een hoekwoning in Oostpoort, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Paradijsplein 8 vergeleken met de buurt?

Paradijsplein 8 heeft 177 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 66 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oostpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijsplein 8 en wat betekent dat?

Paradijsplein 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3770.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paradijsplein 8?

Paradijsplein 8 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostpoort?

De wijk Oostpoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostpoort?

Vanuit Paradijsplein 8 in Oostpoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.