Streetview Paradijsplein 26 Amsterdam

Paradijsplein 26, 1093 NJ Amsterdam

91 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Paradijsplein 26 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 136 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Paradijsplein 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijsplein 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.8
CO₂-emissie
1714.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2005 Inwoners
995 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€640.000 Gem. woningwaarde Oostpoort
37% Koopwoningen
9.006 Inwoners per km²

Locatie van Paradijsplein 26

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Paradijsplein 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijsplein 26?

De prijsindicatie voor Paradijsplein 26 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostpoort is €640.000. Dat komt neer op circa €7.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijsplein 26 zich tot de wijk Oostpoort?

Paradijsplein 26 is een appartement van 91 m² in de wijk Oostpoort. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.006 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijsplein 26?

Paradijsplein 26 is een appartement in Oostpoort, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Paradijsplein 26 vergeleken met de buurt?

Paradijsplein 26 heeft 91 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oostpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijsplein 26 en wat betekent dat?

Paradijsplein 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1714.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paradijsplein 26?

Paradijsplein 26 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostpoort?

De wijk Oostpoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostpoort?

Vanuit Paradijsplein 26 in Oostpoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.