Portiekwoning (appartement) Oranje-Vrijstaatplein 23 Amsterdam

Oranje-Vrijstaatplein 23, 1093 NG Amsterdam

100 m² Bouwjaar 2011 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Oranje-Vrijstaatplein 23 is een portiekwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oranje-Vrijstaatplein 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje-Vrijstaatplein 23

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.05 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2005 Inwoners
995 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€640.000 Gem. woningwaarde Oostpoort
37% Koopwoningen
9.006 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranje-Vrijstaatplein 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oranje-Vrijstaatplein 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje-Vrijstaatplein 23?

De prijsindicatie voor Oranje-Vrijstaatplein 23 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostpoort is €640.000. Dat komt neer op circa €6.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje-Vrijstaatplein 23 zich tot de wijk Oostpoort?

Oranje-Vrijstaatplein 23 is een portiekwoning (appartement) van 100 m² in de wijk Oostpoort. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.006 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje-Vrijstaatplein 23?

Oranje-Vrijstaatplein 23 is een portiekwoning (appartement) in Oostpoort, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oranje-Vrijstaatplein 23 vergeleken met de buurt?

Oranje-Vrijstaatplein 23 heeft 100 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Oostpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje-Vrijstaatplein 23 en wat betekent dat?

Oranje-Vrijstaatplein 23 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje-Vrijstaatplein 23?

Oranje-Vrijstaatplein 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostpoort?

De wijk Oostpoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostpoort?

Vanuit Oranje-Vrijstaatplein 23 in Oostpoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.