Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Inhoud
- 298 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €825.000 tot €925.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
Polderweg 114 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Polderweg 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2.2 km-English text below- **ZORGELOOS WONEN IN EEN RUIM, COMFORTABEL EN INSTAPKLAAR DRIEKAMERAPPARTEMENT (114M2).
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Polderweg 114 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostpoort is €640.000. Dat komt neer op circa €5.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPolderweg 114 is een portiekflat van 114 m² in de wijk Oostpoort. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.006 inwoners per km².
Polderweg 114 is een portiekflat in Oostpoort, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Polderweg 114 heeft 114 m² woonoppervlakte en 298 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Oostpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Polderweg 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Polderweg 114 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Oostpoort in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Polderweg 114 in Oostpoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Polderweg 114: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.