Streetview Wijttenbachstraat 43 D Amsterdam

Wijttenbachstraat 43 D, 1093 HT Amsterdam

47 m² Bouwjaar 1884 2 kamers Label C

Wijttenbachstraat 43 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1884
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
113 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Wijttenbachstraat 43 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijttenbachstraat 43 D

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3740 Inwoners
2295 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2120 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Zuid
22% Koopwoningen
21.490 Inwoners per km²

Locatie van Wijttenbachstraat 43 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wijttenbachstraat 43 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijttenbachstraat 43 D?

De prijsindicatie voor Wijttenbachstraat 43 D ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Zuid is €499.000. Dat komt neer op circa €10.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijttenbachstraat 43 D zich tot de wijk Dapperbuurt-Zuid?

Wijttenbachstraat 43 D is een appartement van 47 m² in de wijk Dapperbuurt-Zuid. De buurt telt 2.120 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijttenbachstraat 43 D?

Wijttenbachstraat 43 D is een appartement in Dapperbuurt-Zuid, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wijttenbachstraat 43 D vergeleken met de buurt?

Wijttenbachstraat 43 D heeft 47 m² woonoppervlakte en 113 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Dapperbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijttenbachstraat 43 D en wat betekent dat?

Wijttenbachstraat 43 D heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Wijttenbachstraat 43 D?

Wijttenbachstraat 43 D heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Zuid?

De wijk Dapperbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Zuid?

Vanuit Wijttenbachstraat 43 D in Dapperbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.