Bovenwoning (appartement) Eerste Van Swindenstraat 219 Amsterdam

Eerste Van Swindenstraat 219, 1093 GB Amsterdam

75 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Eerste Van Swindenstraat 219 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Eerste Van Swindenstraat 219

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Van Swindenstraat 219

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.87 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2510 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2417 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Noord
25% Koopwoningen
21.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Van Swindenstraat 219

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Van Swindenstraat 219

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Van Swindenstraat 219?

De prijsindicatie voor Eerste Van Swindenstraat 219 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Noord is €491.000. Dat komt neer op circa €6.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Van Swindenstraat 219 zich tot de wijk Dapperbuurt-Noord?

Eerste Van Swindenstraat 219 is een bovenwoning (appartement) van 75 m² in de wijk Dapperbuurt-Noord. De buurt telt 2.417 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Van Swindenstraat 219?

Eerste Van Swindenstraat 219 is een bovenwoning (appartement) in Dapperbuurt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Eerste Van Swindenstraat 219 vergeleken met de buurt?

Eerste Van Swindenstraat 219 heeft 75 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dapperbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Van Swindenstraat 219 en wat betekent dat?

Eerste Van Swindenstraat 219 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Van Swindenstraat 219?

Eerste Van Swindenstraat 219 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Noord?

De wijk Dapperbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.