Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Inhoud
- 220 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €635.000 tot €735.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
- Ligging
- In centrum
Eerste Van Swindenstraat 215 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eerste Van Swindenstraat 215
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.5 kmLeuk appartement op een toplocatie in Amsterdam!Dit nette appartement aan de Eerste van Swindenstraat 215 is een gelegen op een fantastische plek in…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Eerste Van Swindenstraat 215 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Noord is €491.000. Dat komt neer op circa €6.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEerste Van Swindenstraat 215 is een appartement van 74 m² in de wijk Dapperbuurt-Noord. De buurt telt 2.417 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.560 inwoners per km².
Eerste Van Swindenstraat 215 is een appartement in Dapperbuurt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Eerste Van Swindenstraat 215 heeft 74 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dapperbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eerste Van Swindenstraat 215 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.91 kg/jaar.
Eerste Van Swindenstraat 215 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Dapperbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Eerste Van Swindenstraat 215 in Dapperbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.