Bovenwoning Eerste Van Swindenstraat 199 Amsterdam

Eerste Van Swindenstraat 199, 1093 GB Amsterdam

46 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Eerste Van Swindenstraat 199 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
153 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
on_busy_road, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Eerste Van Swindenstraat 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Van Swindenstraat 199

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2510 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2417 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Noord
25% Koopwoningen
21.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Van Swindenstraat 199

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Van Swindenstraat 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Van Swindenstraat 199?

De prijsindicatie voor Eerste Van Swindenstraat 199 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Noord is €491.000. Dat komt neer op circa €10.674 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Van Swindenstraat 199 zich tot de wijk Dapperbuurt-Noord?

Eerste Van Swindenstraat 199 is een bovenwoning van 46 m² in de wijk Dapperbuurt-Noord. De buurt telt 2.417 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Van Swindenstraat 199?

Eerste Van Swindenstraat 199 is een bovenwoning in Dapperbuurt-Noord, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eerste Van Swindenstraat 199 vergeleken met de buurt?

Eerste Van Swindenstraat 199 heeft 46 m² woonoppervlakte en 153 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dapperbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Van Swindenstraat 199 en wat betekent dat?

Eerste Van Swindenstraat 199 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Eerste Van Swindenstraat 199?

Eerste Van Swindenstraat 199 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Noord?

De wijk Dapperbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Noord?

Vanuit Eerste Van Swindenstraat 199 in Dapperbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.