Bovenwoning Linnaeusstraat 67 3 Amsterdam

Linnaeusstraat 67 3, 1093 EJ Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1899 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Linnaeusstraat 67 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Ligging
Aan drukke weg, aan park en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Linnaeusstraat 67 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Linnaeusstraat 67 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.41 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3740 Inwoners
2295 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2120 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Zuid
22% Koopwoningen
21.490 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Linnaeusstraat 67 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeusstraat 67 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeusstraat 67 3?

De prijsindicatie voor Linnaeusstraat 67 3 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Zuid is €499.000. Dat komt neer op circa €5.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeusstraat 67 3 zich tot de wijk Dapperbuurt-Zuid?

Linnaeusstraat 67 3 is een bovenwoning van 87 m² in de wijk Dapperbuurt-Zuid. De buurt telt 2.120 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeusstraat 67 3?

Linnaeusstraat 67 3 is een bovenwoning in Dapperbuurt-Zuid, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Linnaeusstraat 67 3 vergeleken met de buurt?

Linnaeusstraat 67 3 heeft 87 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dapperbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Linnaeusstraat 67 3 en wat betekent dat?

Linnaeusstraat 67 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Linnaeusstraat 67 3?

Linnaeusstraat 67 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Zuid?

De wijk Dapperbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Zuid?

Vanuit Linnaeusstraat 67 3 in Dapperbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.