Streetview Wagenaarstraat 248 Amsterdam

Wagenaarstraat 248, 1093 CX Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1991 Label B

Wagenaarstraat 248 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wagenaarstraat 248

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wagenaarstraat 248

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2510 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2417 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Noord
25% Koopwoningen
21.560 Inwoners per km²

Locatie van Wagenaarstraat 248

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wagenaarstraat 248

Wat is de geschatte woningwaarde van Wagenaarstraat 248?

De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Noord is €491.000. Dat komt neer op circa €12.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wagenaarstraat 248 zich tot de wijk Dapperbuurt-Noord?

Wagenaarstraat 248 is een appartement van 38 m² in de wijk Dapperbuurt-Noord. De buurt telt 2.417 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wagenaarstraat 248?

Wagenaarstraat 248 is een appartement in Dapperbuurt-Noord, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wagenaarstraat 248 vergeleken met de buurt?

Wagenaarstraat 248 heeft 38 m² woonoppervlakte. In Dapperbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wagenaarstraat 248 en wat betekent dat?

Wagenaarstraat 248 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Noord?

De wijk Dapperbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Noord?

Vanuit Wagenaarstraat 248 in Dapperbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Noord?