Portiekflat (appartement) Wagenaarstraat 335 Amsterdam

Wagenaarstraat 335, 1093 CN Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Wagenaarstraat 335 is een portiekflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wagenaarstraat 335

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wagenaarstraat 335

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.52 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2510 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2417 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Noord
25% Koopwoningen
21.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wagenaarstraat 335

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wagenaarstraat 335

Wat is de geschatte woningwaarde van Wagenaarstraat 335?

De prijsindicatie voor Wagenaarstraat 335 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Noord is €491.000. Dat komt neer op circa €6.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wagenaarstraat 335 zich tot de wijk Dapperbuurt-Noord?

Wagenaarstraat 335 is een portiekflat (appartement) van 80 m² in de wijk Dapperbuurt-Noord. De buurt telt 2.417 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wagenaarstraat 335?

Wagenaarstraat 335 is een portiekflat (appartement) in Dapperbuurt-Noord, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wagenaarstraat 335 vergeleken met de buurt?

Wagenaarstraat 335 heeft 80 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Dapperbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wagenaarstraat 335 en wat betekent dat?

Wagenaarstraat 335 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wagenaarstraat 335?

Wagenaarstraat 335 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Noord?

De wijk Dapperbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Noord?

Vanuit Wagenaarstraat 335 in Dapperbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.