Bovenwoning Pieter Vlamingstraat 18 2 Amsterdam

Pieter Vlamingstraat 18 2, 1093 AD Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1905 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Pieter Vlamingstraat 18 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
by_water, in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pieter Vlamingstraat 18 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Vlamingstraat 18 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
163.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2510 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2417 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Dapperbuurt-Noord
25% Koopwoningen
21.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Vlamingstraat 18 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Vlamingstraat 18 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Vlamingstraat 18 2?

De prijsindicatie voor Pieter Vlamingstraat 18 2 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Dapperbuurt-Noord is €491.000. Dat komt neer op circa €9.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Vlamingstraat 18 2 zich tot de wijk Dapperbuurt-Noord?

Pieter Vlamingstraat 18 2 is een bovenwoning van 53 m² in de wijk Dapperbuurt-Noord. De buurt telt 2.417 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Vlamingstraat 18 2?

Pieter Vlamingstraat 18 2 is een bovenwoning in Dapperbuurt-Noord, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Vlamingstraat 18 2 vergeleken met de buurt?

Pieter Vlamingstraat 18 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dapperbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Vlamingstraat 18 2 en wat betekent dat?

Pieter Vlamingstraat 18 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-01-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Vlamingstraat 18 2?

Pieter Vlamingstraat 18 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dapperbuurt-Noord?

De wijk Dapperbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dapperbuurt-Noord?