Streetview Smitstraat 28 3 Amsterdam

Smitstraat 28 3, 1092 XS Amsterdam

79 m² Bouwjaar 1912 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Smitstraat 28 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Smitstraat 28 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smitstraat 28 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2594 Woningvoorraad
€545.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-Oost
23% Koopwoningen
25.280 Inwoners per km²

Locatie van Smitstraat 28 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Smitstraat 28 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Smitstraat 28 3?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-Oost is €545.000. Dat komt neer op circa €6.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smitstraat 28 3 zich tot de wijk Transvaalbuurt-Oost?

Smitstraat 28 3 is een appartement van 79 m² in de wijk Transvaalbuurt-Oost. De buurt telt 2.594 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smitstraat 28 3?

Smitstraat 28 3 is een appartement in Transvaalbuurt-Oost, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Smitstraat 28 3 vergeleken met de buurt?

Smitstraat 28 3 heeft 79 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Transvaalbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smitstraat 28 3 en wat betekent dat?

Smitstraat 28 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smitstraat 28 3?

Smitstraat 28 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-Oost?

De wijk Transvaalbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-Oost?

Vanuit Smitstraat 28 3 in Transvaalbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.