Streetview Retiefstraat 13 2 Amsterdam

Retiefstraat 13 2, 1092 VV Amsterdam

77 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Retiefstraat 13 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
267 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Retiefstraat 13 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Retiefstraat 13 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2594 Woningvoorraad
€545.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-Oost
23% Koopwoningen
25.280 Inwoners per km²

Locatie van Retiefstraat 13 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Retiefstraat 13 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Retiefstraat 13 2?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-Oost is €545.000. Dat komt neer op circa €7.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Retiefstraat 13 2 zich tot de wijk Transvaalbuurt-Oost?

Retiefstraat 13 2 is een appartement van 77 m² in de wijk Transvaalbuurt-Oost. De buurt telt 2.594 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Retiefstraat 13 2?

Retiefstraat 13 2 is een appartement in Transvaalbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Retiefstraat 13 2 vergeleken met de buurt?

Retiefstraat 13 2 heeft 77 m² woonoppervlakte en 267 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Transvaalbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Retiefstraat 13 2 en wat betekent dat?

Retiefstraat 13 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Retiefstraat 13 2?

Retiefstraat 13 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-Oost?

De wijk Transvaalbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-Oost?

Vanuit Retiefstraat 13 2 in Transvaalbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.