Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 96 m³
- Kamers
- 1
Kastanjeplein 190 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kastanjeplein 190
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.4 kmU HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 7 4 7 8 1 Bezichtiging Wij plannen alleen een bezichtiging wanneer u een Qii account heeft…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €13.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKastanjeplein 190 is een tussenverdieping van 43 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².
Kastanjeplein 190 is een tussenverdieping in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kastanjeplein 190 heeft 43 m² woonoppervlakte en 96 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kastanjeplein 190 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.02 kg/jaar.
Kastanjeplein 190 heeft 1 kamers.
De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Kastanjeplein 190 in Oosterparkbuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.2 km.