Bovenwoning Transvaalstraat 93 B1 Amsterdam

Transvaalstraat 93 B1, 1092 HE Amsterdam

46 m² Bouwjaar 1938 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Transvaalstraat 93 B1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Transvaalstraat 93 B1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Transvaalstraat 93 B1

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2594 Woningvoorraad
€545.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-Oost
23% Koopwoningen
25.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Transvaalstraat 93 B1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Transvaalstraat 93 B1

Wat is de geschatte woningwaarde van Transvaalstraat 93 B1?

De prijsindicatie voor Transvaalstraat 93 B1 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-Oost is €545.000. Dat komt neer op circa €11.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Transvaalstraat 93 B1 zich tot de wijk Transvaalbuurt-Oost?

Transvaalstraat 93 B1 is een bovenwoning van 46 m² in de wijk Transvaalbuurt-Oost. De buurt telt 2.594 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Transvaalstraat 93 B1?

Transvaalstraat 93 B1 is een bovenwoning in Transvaalbuurt-Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Transvaalstraat 93 B1 vergeleken met de buurt?

Transvaalstraat 93 B1 heeft 46 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Transvaalbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Transvaalstraat 93 B1 en wat betekent dat?

Transvaalstraat 93 B1 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Transvaalstraat 93 B1?

Transvaalstraat 93 B1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-Oost?

De wijk Transvaalbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-Oost?

Vanuit Transvaalstraat 93 B1 in Transvaalbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.