Bovenwoning (appartement) Pretoriusstraat 28 1V Amsterdam

Pretoriusstraat 28 1V, 1092 GG Amsterdam

26 m² Bouwjaar 1908 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Pretoriusstraat 28 1V is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 26 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
26 m²
Inhoud
99 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pretoriusstraat 28 1V

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pretoriusstraat 28 1V

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
80.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.27 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2594 Woningvoorraad
€545.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-Oost
23% Koopwoningen
25.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pretoriusstraat 28 1V

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pretoriusstraat 28 1V

Wat is de geschatte woningwaarde van Pretoriusstraat 28 1V?

De prijsindicatie voor Pretoriusstraat 28 1V ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-Oost is €545.000. Dat komt neer op circa €20.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pretoriusstraat 28 1V zich tot de wijk Transvaalbuurt-Oost?

Pretoriusstraat 28 1V is een bovenwoning (appartement) van 26 m² in de wijk Transvaalbuurt-Oost. De buurt telt 2.594 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pretoriusstraat 28 1V?

Pretoriusstraat 28 1V is een bovenwoning (appartement) in Transvaalbuurt-Oost, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pretoriusstraat 28 1V vergeleken met de buurt?

Pretoriusstraat 28 1V heeft 26 m² woonoppervlakte en 99 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Transvaalbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pretoriusstraat 28 1V en wat betekent dat?

Pretoriusstraat 28 1V heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pretoriusstraat 28 1V?

Pretoriusstraat 28 1V heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-Oost?

De wijk Transvaalbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-Oost?