Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Derde Oosterparkstraat 135 C Amsterdam

Derde Oosterparkstraat 135 C, 1092 CS Amsterdam

103 m² Bouwjaar 1899 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Derde Oosterparkstraat 135 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Derde Oosterparkstraat 135 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Derde Oosterparkstraat 135 C

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3700 Inwoners
2090 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2059 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidoost
32% Koopwoningen
23.498 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Derde Oosterparkstraat 135 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Derde Oosterparkstraat 135 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Derde Oosterparkstraat 135 C?

De prijsindicatie voor Derde Oosterparkstraat 135 C ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €5.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Derde Oosterparkstraat 135 C zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost?

Derde Oosterparkstraat 135 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 103 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Derde Oosterparkstraat 135 C?

Derde Oosterparkstraat 135 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Derde Oosterparkstraat 135 C vergeleken met de buurt?

Derde Oosterparkstraat 135 C heeft 103 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Derde Oosterparkstraat 135 C en wat betekent dat?

Derde Oosterparkstraat 135 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Derde Oosterparkstraat 135 C?

Derde Oosterparkstraat 135 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidoost?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidoost?