Bovenwoning (appartement) Kastanjeweg 4 1 Amsterdam

Kastanjeweg 4 1, 1092 CE Amsterdam

57 m² Bouwjaar 1888 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Kastanjeweg 4 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1888. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1888
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kastanjeweg 4 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjeweg 4 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
135.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.2 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3700 Inwoners
2090 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2059 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidoost
32% Koopwoningen
23.498 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kastanjeweg 4 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kastanjeweg 4 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjeweg 4 1?

De prijsindicatie voor Kastanjeweg 4 1 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €10.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjeweg 4 1 zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost?

Kastanjeweg 4 1 is een bovenwoning (appartement) van 57 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjeweg 4 1?

Kastanjeweg 4 1 is een bovenwoning (appartement) in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1888 (138 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kastanjeweg 4 1 vergeleken met de buurt?

Kastanjeweg 4 1 heeft 57 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjeweg 4 1 en wat betekent dat?

Kastanjeweg 4 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 67.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kastanjeweg 4 1?

Kastanjeweg 4 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidoost?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidoost?