Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1889
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 381 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2014 tot 2018
- Ligging
- on_quiet_road, unobstructed_view
Tweede Oosterparkstraat 231 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tweede Oosterparkstraat 231 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.4 kmPLEASE NOTE: THIS FLAT IS AVAILABLE FOR A FIXED PERIOD OF 6 MONTHS DUE TO THE SALE OF THE PROPERTY.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €4.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTweede Oosterparkstraat 231 2 is een bovenwoning van 126 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².
Tweede Oosterparkstraat 231 2 is een bovenwoning in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tweede Oosterparkstraat 231 2 heeft 126 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tweede Oosterparkstraat 231 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-01-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Tweede Oosterparkstraat 231 2 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Tweede Oosterparkstraat 231 2 in Oosterparkbuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.2 km.