Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1884
- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Inhoud
- 368 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Oosterpark 85 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosterpark 85 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €6.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosterpark 85 H is een appartement van 86 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².
Oosterpark 85 H is een appartement in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oosterpark 85 H heeft 86 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oosterpark 85 H heeft energielabel E. Geldig tot 2027-03-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oosterpark 85 H heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Oosterpark 85 H in Oosterparkbuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.2 km.