appartement Oosterpark 60 A Amsterdam

Oosterpark 60 A, 1092 AR Amsterdam

154 m² Bouwjaar 1889 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Oosterpark 60 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
154 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oosterpark 60 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterpark 60 A

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3700 Inwoners
2090 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2059 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidoost
32% Koopwoningen
23.498 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterpark 60 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oosterpark 60 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterpark 60 A?

De prijsindicatie voor Oosterpark 60 A ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €3.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterpark 60 A zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost?

Oosterpark 60 A is een appartement van 154 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterpark 60 A?

Oosterpark 60 A is een appartement in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosterpark 60 A vergeleken met de buurt?

Oosterpark 60 A heeft 154 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterpark 60 A en wat betekent dat?

Oosterpark 60 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Oosterpark 60 A?

Oosterpark 60 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidoost?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidoost?

Vanuit Oosterpark 60 A in Oosterparkbuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.2 km.