Streetview Oosterpark 38 2 Amsterdam

Oosterpark 38 2, 1092 AL Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1895 Label E

Oosterpark 38 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
63 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oosterpark 38 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterpark 38 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
164.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
323.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3700 Inwoners
2090 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2059 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidoost
32% Koopwoningen
23.498 Inwoners per km²

Locatie van Oosterpark 38 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oosterpark 38 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterpark 38 2?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidoost is €583.000. Dat komt neer op circa €9.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterpark 38 2 zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost?

Oosterpark 38 2 is een appartement van 63 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.059 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterpark 38 2?

Oosterpark 38 2 is een appartement in Oosterparkbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosterpark 38 2 vergeleken met de buurt?

Oosterpark 38 2 heeft 63 m² woonoppervlakte. In Oosterparkbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterpark 38 2 en wat betekent dat?

Oosterpark 38 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 63.1 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidoost?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidoost?

Vanuit Oosterpark 38 2 in Oosterparkbuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.2 km.