Bovenwoning (appartement) Danie Theronstraat 34 3 Amsterdam

Danie Theronstraat 34 3, 1091 XZ Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1940 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Danie Theronstraat 34 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Danie Theronstraat 34 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Danie Theronstraat 34 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
200.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Danie Theronstraat 34 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Danie Theronstraat 34 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Danie Theronstraat 34 3?

De prijsindicatie voor Danie Theronstraat 34 3 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €8.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Danie Theronstraat 34 3 zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Danie Theronstraat 34 3 is een bovenwoning (appartement) van 55 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Danie Theronstraat 34 3?

Danie Theronstraat 34 3 is een bovenwoning (appartement) in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Danie Theronstraat 34 3 vergeleken met de buurt?

Danie Theronstraat 34 3 heeft 55 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Danie Theronstraat 34 3 en wat betekent dat?

Danie Theronstraat 34 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Danie Theronstraat 34 3?

Danie Theronstraat 34 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?