Streetview Danie Theronstraat 22 B Amsterdam

Danie Theronstraat 22 B, 1091 XZ Amsterdam

95 m² Bouwjaar 1906 4 kamers Label C

Danie Theronstraat 22 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Danie Theronstraat 22 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Danie Theronstraat 22 B

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Locatie van Danie Theronstraat 22 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Danie Theronstraat 22 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Danie Theronstraat 22 B?

De prijsindicatie voor Danie Theronstraat 22 B ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €5.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Danie Theronstraat 22 B zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Danie Theronstraat 22 B is een appartement van 95 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Danie Theronstraat 22 B?

Danie Theronstraat 22 B is een appartement in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Danie Theronstraat 22 B vergeleken met de buurt?

Danie Theronstraat 22 B heeft 95 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Danie Theronstraat 22 B en wat betekent dat?

Danie Theronstraat 22 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Danie Theronstraat 22 B?

Danie Theronstraat 22 B heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?

Vanuit Danie Theronstraat 22 B in Transvaalbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.8 km.