Streetview Danie Theronstraat 21 Amsterdam

Danie Theronstraat 21, 1091 XV Amsterdam

178 m² Bouwjaar 1927 Label B

Danie Theronstraat 21 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 115 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
115 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Danie Theronstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Danie Theronstraat 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3970 Inwoners
2295 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-West
26% Koopwoningen
22.656 Inwoners per km²

Locatie van Danie Theronstraat 21

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Danie Theronstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Danie Theronstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-West is €486.000. Dat komt neer op circa €2.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Danie Theronstraat 21 zich tot de wijk Transvaalbuurt-West?

Danie Theronstraat 21 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Transvaalbuurt-West. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Danie Theronstraat 21?

Danie Theronstraat 21 is een woonhuis in Transvaalbuurt-West, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Danie Theronstraat 21 vergeleken met de buurt?

Danie Theronstraat 21 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 115 m². In Transvaalbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Danie Theronstraat 21 en wat betekent dat?

Danie Theronstraat 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.34 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-West?

De wijk Transvaalbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-West?

Vanuit Danie Theronstraat 21 in Transvaalbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.8 km.