Streetview Vrolikstraat 257 A Amsterdam

Vrolikstraat 257 A, 1091 VA Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1981 2 kamers Label C

Vrolikstraat 257 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vrolikstraat 257 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrolikstraat 257 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3070 Inwoners
1805 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1799 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidwest
21% Koopwoningen
25.185 Inwoners per km²

Locatie van Vrolikstraat 257 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vrolikstraat 257 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrolikstraat 257 A?

De prijsindicatie voor Vrolikstraat 257 A ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidwest is €510.000. Dat komt neer op circa €10.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrolikstraat 257 A zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Vrolikstraat 257 A is een appartement van 48 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest. De buurt telt 1.799 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrolikstraat 257 A?

Vrolikstraat 257 A is een appartement in Oosterparkbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vrolikstraat 257 A vergeleken met de buurt?

Vrolikstraat 257 A heeft 48 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oosterparkbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrolikstraat 257 A en wat betekent dat?

Vrolikstraat 257 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Vrolikstraat 257 A?

Vrolikstraat 257 A heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidwest?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Vanuit Vrolikstraat 257 A in Oosterparkbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.