Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Inhoud
- 343 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Overamstelstraat 51 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overamstelstraat 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Overamstelstraat 51 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Midden/Zuid is €617.000. Dat komt neer op circa €6.049 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOveramstelstraat 51 is een appartement van 102 m² in de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.738 inwoners per km².
Overamstelstraat 51 is een appartement in Weesperzijde-Midden/Zuid, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Overamstelstraat 51 heeft 102 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Weesperzijde-Midden/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Overamstelstraat 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-08-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2735.07 kg/jaar.
Overamstelstraat 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Weesperzijde-Midden/Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Overamstelstraat 51 in Weesperzijde-Midden/Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.