Streetview Burmandwarsstraat 13 Amsterdam

Burmandwarsstraat 13, 1091 SL Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1984 Label B

Burmandwarsstraat 13 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burmandwarsstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burmandwarsstraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.23
CO₂-emissie
2223.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3275 Inwoners
1925 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1825 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Midden/Zuid
35% Koopwoningen
17.738 Inwoners per km²

Locatie van Burmandwarsstraat 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Burmandwarsstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Burmandwarsstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Midden/Zuid is €617.000. Dat komt neer op circa €10.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burmandwarsstraat 13 zich tot de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid?

Burmandwarsstraat 13 is een appartement van 60 m² in de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burmandwarsstraat 13?

Burmandwarsstraat 13 is een appartement in Weesperzijde-Midden/Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burmandwarsstraat 13 vergeleken met de buurt?

Burmandwarsstraat 13 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Weesperzijde-Midden/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burmandwarsstraat 13 en wat betekent dat?

Burmandwarsstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-04-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2223.85 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Midden/Zuid?

De wijk Weesperzijde-Midden/Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Midden/Zuid?

Vanuit Burmandwarsstraat 13 in Weesperzijde-Midden/Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.