Benedenwoning Eerste Boerhaavestraat 16 H Amsterdam

Eerste Boerhaavestraat 16 H, 1091 SB Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1880 1 kamers Label D

Eerste Boerhaavestraat 16 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Boerhaavestraat 16 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Boerhaavestraat 16 H

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
117.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.52 kg/m²

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Boerhaavestraat 16 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Boerhaavestraat 16 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Boerhaavestraat 16 H?

De prijsindicatie voor Eerste Boerhaavestraat 16 H ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €12.898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Boerhaavestraat 16 H zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Eerste Boerhaavestraat 16 H is een benedenwoning van 49 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Boerhaavestraat 16 H?

Eerste Boerhaavestraat 16 H is een benedenwoning in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Boerhaavestraat 16 H vergeleken met de buurt?

Eerste Boerhaavestraat 16 H heeft 49 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Boerhaavestraat 16 H en wat betekent dat?

Eerste Boerhaavestraat 16 H heeft energielabel D. Geldig tot 2032-06-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Boerhaavestraat 16 H?

Eerste Boerhaavestraat 16 H heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.