Streetview Eerste Boerhaavestraat 27 E Amsterdam

Eerste Boerhaavestraat 27 E, 1091 RZ Amsterdam

22 m² Bouwjaar 2017 Label A

Eerste Boerhaavestraat 27 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 22 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
22 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eerste Boerhaavestraat 27 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Boerhaavestraat 27 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1180 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Weesperzijde-Noord
43% Koopwoningen
16.874 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Boerhaavestraat 27 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Boerhaavestraat 27 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Boerhaavestraat 27 E?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperzijde-Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €28.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Boerhaavestraat 27 E zich tot de wijk Weesperzijde-Noord?

Eerste Boerhaavestraat 27 E is een appartement van 22 m² in de wijk Weesperzijde-Noord. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.874 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Boerhaavestraat 27 E?

Eerste Boerhaavestraat 27 E is een appartement in Weesperzijde-Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eerste Boerhaavestraat 27 E vergeleken met de buurt?

Eerste Boerhaavestraat 27 E heeft 22 m² woonoppervlakte. In Weesperzijde-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Boerhaavestraat 27 E en wat betekent dat?

Eerste Boerhaavestraat 27 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Weesperzijde-Noord?

De wijk Weesperzijde-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Noord?

Vanuit Eerste Boerhaavestraat 27 E in Weesperzijde-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weesperzijde-Noord?